Architektura i NieruchomościDeska tarasowa bangkirai

Deska tarasowa bangkirai

by

Zastanawiając się nad zakupem drewna, patrzymy na jego różnorodne odmiany. Wiemy, że ten materiał pozyskuje się z rozmaitych rodzajów drzew, dlatego też tym kierujemy się w trakcie wybierania produktów. Niekoniecznie musimy patrzeć wyłącznie na te pozyskiwane w Polsce. Niektóre egzotyczne kraje mogą nam zaoferować coś znacznie ciekawszego, czym jest chociażby Deska tarasowa bangkirai.

Została ona wykonana z bangkirai, czyli właśnie materiału, jaki mógłby nas zainteresować (pochodzi on z drzew egzotycznych). Choć wiedząc, skąd się go pobiera, moglibyśmy domyślać się, iż jego cena będzie wysoka, jeśli tylko zdecydujemy się ją sami sprawdzić, pozytywnie się zaskoczymy. Bangkirai, zamawiając go przez Internet, pozyskamy za całkiem nieduże pieniądze. Zdobędziemy z ich pomocą coś naprawdę niepowtarzalnego.

Zastosowanie tego materiału jest natomiast bardzo rozległe. Dziś wykonuje się z niego głównie schody i tarasy, ale jeśli tylko mamy pomysł na jego inne wykorzystanie, sami go spróbujmy przetestować.

Back to Top