Architektura i NieruchomościDeweloper – Głogów

Deweloper – Głogów

by
Deweloper – Głogów
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Mieszkanie od dewelopera
Każdy kto przymierza się do zakupu nowego wymarzonego mieszkania, musi podjąć decyzję czy nabędzie je u dewelopera czy też na rynku wtórnym. Trzeba jednak wiedzieć, że w sytuacji gdy z przeprowadzką nie musimy się spieszyć i mamy możliwość poczekania na lokal jakiś czas, zyskujemy podwójnie.
Po pierwsze na samym początku realizacji inwestycji mamy do wyboru większą ilość mieszkań co daje nam szansę znaleźć lokum spełniające w pełni nasze oczekiwania. Dla niektórych takim wymarzonym „M” będzie dwustronne mieszkanie o kilku pokojach, dla kogoś innego takie, które znajduję się na najwyższym piętrze, żeby tylko uniknąć hałasującego sąsiada na górze, a jeszcze inni zainteresowani będą lokum, którego okna wychodzą na tereny zielone zamiast na ruchliwą ulicę przebiegającą po drugiej stronie bloku.
Zyskać mamy szansę również na cenie domu. Jako, że nasze mieszkanie jeszcze fizycznie nie istnieje, przy zakupie ponosimy pewnego rodzaju ryzyko. To sprawia, że oczekiwać powinniśmy od dewelopera znacznie większej elastyczności przy negocjacji ceny niż w sytuacji, kiedy mieszkanie byłoby już w stanie surowym.

Pozostałe teksty tematyczne online:

Back to Top