Gdzie kupić tapety?

by
Gdzie kupić tapety?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyszedł ten kluczowy moment w planowaniu remontu-wybór tapety ściennej. Chcesz dokonać właściwego wyboru, ale nie wiesz gdzie szukać, jaką tapetę wybrać, w dodatku zastanawiasz się, czy w innym sklepie nie będzie taniej. Ten mini-poradnik może okazać się pomocny.

Sklep stacjonarny.

To zwykły, tradycyjny sklep z tapetami ściennymi. Powinien się znajdować w każdym większym mieście. Na półkach przedstawia się te najbardziej popularne tapety ścienne, ale też nie zostaje w tyle z najnowszymi trendami. Dla klientów szukających czegoś specjalnego mają katalogi z najnowszymi kolekcjami tapet . Plusem jest bezpośredni kontakt z pracownikiem, który poinformuje o stanie tapet w magazynie. Jednak dużym minusem są stosunkowo wysokie ceny.

Supermarket.

Popularne markety budowlane są już mocną konkurencją dla tradycyjnych sklepów. Ceny są zróżnicowane. Gorzej jeśli chodzi o pomoc w doborze odpowiedniego wzoru czy koloru. Pracownika sklepu często trzeba szukać między półkami, bywa, że nie zna się zbyt dobrze na tej tematyce. Częściej spotkamy się z sytuacją, że należy zamówić tapety ścienne i dopiero po pewnym czasie można ponownie przyjechać i je odebrać.

Sklepy internetowe.

Bardzo wygodna forma zakupu wybranego towaru. Dostęp do sklepu jest nieograniczony porą dnia i tygodnia. Zamówienia można dokonać poprzez prosty formularz zakupu. Tapety ścienne są wysyłane pocztą kurierską pod wskazany adres przeważnie następnego dnia po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty. Wiele sklepów jest wyłącznymi dystrybutorami wybranych producentów tapet. To sprawia, że niektóre modele tapet są sprowadzane np z zagranicy i trzeba poczekać na ich wysyłkę. Dużym plusem są ceny. Sklepy oferują w 90 % o wiele niższe zakupy niż tradycyjne sklepy. Minusem jest fakt, że towar jest oglądany przez internet, kolor produktu w dużej mierze zależy od ustawień wyświetlacza, więc może znacznie się różnić od oryginału. Klienci bardziej pomysłowi sprawdzają wtedy daną tapetę w katalogach dostępnych w sklepach stacjonarnych. Niektóre sklepy internetowe umożliwiają odbiór osobisty towaru.

Back to Top