Prawo i BiznesKredyt pozabankowy

Kredyt pozabankowy

by
Kredyt pozabankowy
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Rynek kredytów  w dzisiejszych czasach stał się naprawdę zróżnicowany i konkurencyjny. Wystarczy spojrzeć na dowolny blok reklamowy w telewizji, by przekonać się, że banki prześcigają się w coraz to lepszych ofertach, licząc na zainteresowanie klienta. Cóż, kredyt jest towarem, jak każdy inny, wiadomo.
Często okazuje się on ostatnią deską ratunku dla ludzi o kiepskiej sytuacji finansowej. I choć bywa oprocentowany na wysoki procent i konieczny do spłaty przez wiele lat, to często okazuje się być ostatnią deską ratunku.
Banki jednak udzielę kredytu tylko ludziom o dobrej historii kredytowej. Dla tych, którzy nie mogą się taką pochwalić, liczne instytucja oferują kredyt pozabankowy.
To idealne rozwiązanie dla tych, którym w przeszłości powinęła się noga i teraz nie mogą liczyć na współpracę z bankiem. Kredyty pozabankowe często udzielane są na podstawie samego dowodu osobistego. Trzeba jednak uważnie się rozejrzeć, gdyż okazuje się, że wiele wśród nich ofert dla ludzi naprawdę zdesperowanych – to jest na skandalicznie wysoki procent.

Back to Top