Producent drzwi

by
Producent drzwi
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

W dobie, kiedy każdy producent drzwi oferuje co najmniej kilka różnych rodzajów drzwi, wciąż ogromną popularnością cieszą się te klasyczne – dwu- czy jednoskrzydłowe. W tym artykule zamierzamy skupić się na przedstawieniu ich wad i zalet, starając się przedstawić jak najbardziej neutralne podeście do nich.

Drzwi klasyczne na rynku istnieją najdłużej, w związku z czym ich ogromny wybór i różnorodność sprawia, że znajdziemy coś dosłownie do każdego stylu mieszkania. Kupując tego typu drzwi nie musimy się również przejmować, że okażą się niewygodne dla danego pomieszczenia – nie ma bowiem znaczenia, gdzie je zamontujemy, zawsze w sposób wzorowy będą spełniały swoją funkcję (czy to w łazience, gdzie liczy się komfort i bezpieczeństwo, czy też w kuchni).

Główną wadą drzwi klasycznych jest to, że nie należą do zajmujących najmniej miejsca. Ich otwarcie wymaga stosunkowo szerokiego korytarza, co w wielu mieszkaniach jest po prostu niemożliwe do osiągnięcia. Drzwi te nie są też najcichsze – jeden fałszywy ruch grozi potężnym trzaśnięciem.

Back to Top