Prawo i BiznesSkandia produkty

Skandia produkty

by
Skandia produkty
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

Jak wiadomo ubezpieczenia są wyjątkowo ważne. Lepiej się ubezpieczyć, niż później żałować. Zaoszczędzi to nam wielu nieprzespanych nocy. Trzeba najpierw zatem znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Osobiście polecam Skandię i wpisanie w wyszukiwarkę hasła: Skandia produkty.

Przede wszystkim, ze względu na duży wybór ubezpieczeń i dobre warunki. W tym artykule chciałabym szczegółowo opisać ubezpieczenie o nazwie Invest Life. To ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność finansową. Na czym to polega? Przede wszystkim, otrzymujemy dodatkowe profity za sumienne oszczędzanie. Mamy 15% zysku od 4 do 10 lat trwania Polisy, Po 10 latach możemy mieć nawet 60 % zysku z polisy. Składki możemy wypłacić już po 4 latach trwania polisy. Można również wykonywać tak zwane wpłaty dodatkowe (minimum 100 zł).

Jeżeli chodzi o ochronę życia, to są tu wysokie stawki ubezpieczenia oraz dodatkowa wypłata w przypadku śmierci w wypadku. Poza tym, możemy liczyć na dodatkowe świadczenia, w sytuacji, gdy staniemy się inwalidami.

Pozostałe teksty tematyczne online:

Back to Top