Stemico Gdynia praca

by

Witamy 🙂

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe STEMICO zaprasza do współpracy firmy polskie i zagraniczne zainteresowane wykonawstwem prac z zakresu budownictwa okrętowego oraz budownictwa konstrukcji stalowych i innych elementów ze stali zwyklej,nierdzewnej,aluminium.

Zapraszamy również firmy borykające się z brakiem kadry pracowniczej,pracujemy na zasadzie wykonawstwa robot na terenie zlecającego pod własnym nadzorem oraz wyceny prac i wykonaniem dokumentacji warsztatowej w naszym własnym biurze projektowym w środowisku BoCAD i AutoCAD.

Biuro projektowe STEMICON

Biuro projektów Stemicon powstało w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości usługi projektowe.

Główną specjalnością biura projektów Stemicon są projekty konstrukcji stalowych. Oferujemy kompleksowe projektowanie konstrukcji stalowych począwszy od koncepcji, poprzez projekt budowlany, wykonawczy, dokumentację warsztatową po dokumentację powykonawczą.

Projektujemy hale magazynowe i przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, galerie handlowe, konstrukcje inżynierskie.

Posiadamy pełne wyposażenie komputerowe, tak w dziedzinie rysunków technicznych ( program BOCAD 3D) jak i obliczeń statycznych (program: ROBOT MILLENNIUM).

Zatrudnimy

monter kadłuba okrętowego, monter konstrukcji stalowych i aluminiowych
spawacz 136,131,141 wszystkie grupy materiałowe
malarz-piaskarz
izoler okrętowy
mechanicy okrętowi
elektrycy okrętowi

Znajomość rysunku warsztatowego i okrętowego w zakresie swojego zawodu jest dodatkowym atutem.

Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym pozwala na zajmowanie wyższych stanowisk i prowadzenie robot na terenie Norwegii i w Polsce

Jeżeli spełniasz te warunki i jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole prosimy o ściągnięcie z naszej strony kwestionariusza, wypełnienie go i przesłanie na nasz adres lub faxem.

Dane teleadresowe w zakładce Kontakt.

słowa kluczowe: stemico, stemico gdynia, stemico pphu, stemico gdynia praca, stemico praca, stemico gdynia opinie, semico gdynia, stemico opinie, norstec gdynia

Pozostałe teksty tematyczne online:

Back to Top