Architektura i NieruchomościProjektowanie i budownictwo kubaturowe i Architektura budownictwo

Projektowanie i budownictwo kubaturowe i Architektura budownictwo

by

Architektura budownictwo i projektowanie i budownictwo kubaturowe

Czym zajmują się firmy budowlane?

Firmy budowlane co raz częściej rozszerzają zakres swoich usług. Dzięki temu znacznie powiększają krąg potencjalnych klientów, a co za tym idzie – szanse na zwiększenie zysków przedsiębiorstwa.

Kompleksowa obsługa klienta
Jeszcze do niedawna standardowe firmy budowlane ograniczały się do wzniesienia murów budynku według otrzymanego od klienta planu oraz ewentualnego pokrycia jego dachu. Dziś przedsiębiorstwa budowlane stawiają przede wszystkim na kompleksową obsługę zleceniodawców. W zakres ich usług wchodzi architektura budownictwo i projektowanie. Jednak budownictwo kubaturowe to nie wszystko, czym parają się firmy budowlane.

Budownictwo liniowe
Wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na realizację zleceń obejmujących budowę dróg, mostów czy linii kolejowych. Nosi to nazwę budownictwa liniowego. Zlecenia na takie prace najczęściej dobywane są poprzez różnego rodzaju przetargi i bez wątpienia są niezwykle intratne dla zleceniobiorcy. Z tego powodu coraz częściej budowlańcy zajmują się zarówno budownictwem kubaturowym, jak i liniowym.

Back to Top