Prawo i BiznesSkandia produkty

Skandia produkty

by

Jak wiadomo ubezpieczenia są wyjątkowo ważne. Lepiej się ubezpieczyć, niż później żałować. Zaoszczędzi to nam wielu nieprzespanych nocy. Trzeba najpierw zatem znaleźć odpowiedniego ubezpieczyciela. Osobiście polecam Skandię i wpisanie w wyszukiwarkę hasła: Skandia produkty.

Przede wszystkim, ze względu na duży wybór ubezpieczeń i dobre warunki. W tym artykule chciałabym szczegółowo opisać ubezpieczenie o nazwie Invest Life. To ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo i stabilność finansową. Na czym to polega? Przede wszystkim, otrzymujemy dodatkowe profity za sumienne oszczędzanie. Mamy 15% zysku od 4 do 10 lat trwania Polisy, Po 10 latach możemy mieć nawet 60 % zysku z polisy. Składki możemy wypłacić już po 4 latach trwania polisy. Można również wykonywać tak zwane wpłaty dodatkowe (minimum 100 zł).

Jeżeli chodzi o ochronę życia, to są tu wysokie stawki ubezpieczenia oraz dodatkowa wypłata w przypadku śmierci w wypadku. Poza tym, możemy liczyć na dodatkowe świadczenia, w sytuacji, gdy staniemy się inwalidami.

Pozostałe teksty tematyczne online:

Back to Top