EkonomiaSkarga na komornika

Skarga na komornika

by

Istnieje przekonanie, że prawa zwykłego obywatela w postępowaniu egzekucyjnym są całkowicie ignorowane. Nic bardziej mylnego, ponieważ masz pełne prawo walczyć o swoje prawa. Być może zauważyłeś nieprawidłowe lub niezgodne z prawem czynności wykonywane przez komornika. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skarga na komornika. Pamiętaj, że musi być ona napisana w sposób poprawny pod względem zarówno merytorycznym, jak i prawnym. Bezwzględnie musi zawierać wszystkie oznaczenia. Złożenie skargi wiąże się z niewielkimi opłatami, więc nie warto ryzykować, aby pismo zostało odrzucone tylko ze względu na braki lub nieprawidłową formę. Jeśli nie wiesz jak napisać poprawne pismo procesowe, to skorzystaj z usług prawnika lub radcy prawnego. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystkie Twoje zażalenia są jasno sformułowane, a tym samym zwiększysz swoje szanse na zaakceptowanie złożonego wniosku.
Abonament tele polska zadłużył kilkaset tysięcy obywateli. Mało kto zdawał sobie sprawę, że jest on obowiązkowym świadczenie. Pamiętaj, że jeśli posiadasz odbiornik telewizyjny, to wezwanie do zapłaty może przyjść w każdym momencie. Komornik ma prawo zająć Twoje mienie lub rachunek bankowy bez wcześniejszego zawiadomienia.
Rzecznik patentowy Łódź to wykwalifikowany prawnik posiadający szeroką wiedzę oraz kompetencje w wielu różnych dziedzinach. Jest to ekspert z zakresu prawa do własności intelektualnej. Posiada również duże doświadczenie w doradztwie biznesowym, a w szczególności ochronie marki.

Pozostałe teksty tematyczne online:

Back to Top